Flexy ágyazható kiskanapé

Vendégágy és ágyneműtartó funkcióval rendelhető kis méretű bútor. Választható L alakban vagy kanapé és fotelágy formában. Több 100 fajta színű és magas minőségű szövet közül lehet kárpitot választani rá. A Flexy ágyazható kiskanapé keskenyebb és vékonyabb karfával rendelhető.

Itt láthatja kedvenc termékei listáját:

Leírás

Azok számára ajánljuk a Flexy ágyazható kiskanapét, akik nyaralóba, kisebb méretű nappaliba, gyerekszobába vagy vendégszobába keresnek ágyazható és mellette kényelmes fekvőfelülettel rendelkező kanapét. A bútor egészen a 90 cm-es fekvőfelülettől a 180 cm-es fekvőfelületig rendelhető. Így ebből adódóan a fotelágytól egészen a két személyes fekvőfelületig mindenki számára elérhető az a méret amire szüksége van az otthonába.

A Flexy ülőgarnitúra különlegessége, hogy az L alakú formája rendelkezik ágyneműtartóval és vendégágy funkcióval, ami egy kisebb lakásban hatalmas segítség lehet.

A kanapé sokoldalúságát annak köszönhetjük, hogy több mint 5 fajta karfa stílussal rendelhető és különleges formavilágú lábak közül lehet választani. Továbbá számos L kivitelezésben rendelhető és kanapé formában is, így mindenki megtalálhatja a saját magának szánt megfelelő méretet.

Üzletünk különlegessége, hogy közel 500 féle szövettel foglalkozunk, melyek magas minőséget képviselnek.

Választható formai és funkcionális elemek:

  • kisméretű ággyá nyitható kanapé
  • 6 féle L alakú sarokmegoldás, különböző méretekben
  • fotelágy rendelhető
  • 6 féle formájú választható karfa
  • 2 féle típusú választható láb
  • több száz választható szövet az ülőgarnitúrára
  • kanapé 120cm, 140cm, 160cm, 180cm széles fekvőfelülettel
  • fekvőfelülete lehet rugós vagy táskarugós kivitelű
  • az ülő és fekvőfelület választható különböző keménységű habokkal

 

Üzletünkben kipróbálható a Flexy ágyazható kiskanapé, Kollégáink segítenek színt méretet és formát választani. Tudunk segíteni az ülőgarnitúra környezetét kialakítani. Lámpát, szőnyeget, dekorációt, festményt, dohányzóasztalt is tudunk ajánlani.

KÉRJEN AJÁNLATOT MOST!

    Visszahívást kér:

    Hírlevél feliratkozás:

    Az árajánlatkéréskor megadott személyes adatokat az adatvédelmi törvényeknek megfelelően kezeljük és az árajánlatkérések megválaszolásához használjuk az Ön színvonalas kiszolgálása érdekében. Amennyiben nem szeretne lemaradni legfrissebb híreinkről, a bútorvilág és a lakbrendezés aktuális trendjeiről engedélyezze, hogy hírlevelet küldjünk Önnek évente néhány alkalommal.

    Hozzájárulás a marketing akciókhoz való tájékoztatáshoz:

    Ha tájékoztatást szeretne kapni olyan marketing akciókról, eseményekről amely Önnek információt, kedvezményt, előnyt biztosít járuljon hozzá, hogy adatait marketingcélú tevékenység céljából megőrizzük.

    MÉRETTÁBLÁZAT

    A fotón lévő méret:  cm
    A teljes mérettáblázat ide kattintva letölthető.

    Termék galéria

    A TERMÉKCSALÁD TOVÁBBI TAGJAI

    ÁGYNEMŰTARTÓS ÁGYAK NAGY VÁLASZTÉKA

    ÁRUHÁZUNK NYITVATARTÁSA

    Hétfő 10:00 - 20:00
    Kedd 10:00 - 20:00
    Szerda 10:00 - 20:00
    Csütörtök 10:00 - 20:00
    Péntek 10:00 - 20:00
    Szombat 10:00 - 20:00
    Vasárnap 10:00 - 19:00

    A HÓNAP ÚJ MODELLJE

    MALAGA ÁLLÍTHATÓ FEJTÁMLÁS ÉS ÜLÉSMÉLYSÉGŰ KANAPÉ

    MALAGA ÁLLÍTHATÓ FEJTÁMLÁS ÉS ÜLÉSMÉLYSÉGŰ KANAPÉ

    * rendkívül kedvező ár
    * 500-féle kárpitválasztási lehetőség
    * elemekből összeállítható
    * motorosan állítható fejtámlák
    Tovább a termékre

    Miért érdemes nálunk vásárolni?